Кожен наш співробітник – це перевірена роками і «перекладами» людина. Саме завдяки цій якості наше бюро перекладів завоювало довіру тисяч клієнтів. На сьогоднішній день у нашому штаті більше 200 перекладачів, кожен з яких виконає переклад будь-якого ступеня складності (медичний, технічний, юридичний, фінансовий, політичний) за відповідною мовою. Зараз наше бюро здатне «працювати» з 87 мовами світу.

Відповідно до побажань замовників виконуємо послуги з легалізації документів.

У наймінімальніші терміни (від години до 1-го робочого дня) виконуються переклади особистих документів. При бажанні кожен переклад завіряється юридично або ж печаткою нашого бюро. Ми не будемо хвалитися, що індивідуально підходимо до кожного клієнта, але це так і є. Будь-який переклад індивідуальний, індивідуальні вимоги і стилістика – тому і підхід відповідний.

Звертаючись до наших консультантів, ви можете розраховувати на детальну консультацію, а також попередню оцінку вартість замовлення. Вишліть нам ваш матеріал і вже через 10 хвилин отримаєте точну вартість виконання роботи.

Одним дзвінком ви можете оформити замовлення на переклад і отримати готовий матеріал будь-яким зручним для вас способом (на території України).

Терміни не можуть більше терпіти, Вас підвів перекладач або «впала комета»? Замовте терміновий переклад! Будьте впевнені – швидше нас навряд чи хтось зможе виконати. Ми завжди «на 5 хвилин попереду» обумовлених термінів.

Як ви могли помітити і переконатися, наше бюро перекладів дотримується «антикризової» системи ціноутворення – вартість перекладів найнижча з усіх представлених в Україні бюро перекладів.

І найголовніше, кожен переклад проходить перевірку навіть від самих надійних перекладачів (носіїв мови) – халтуру від нас Ви не дочекаєтеся!